دریافت(پروژه ترانس مثلث مثلث)

پروژه ترانس مثلث مثلث|40278378|cyj50675033|ترانس مثلث مثلث,ترانس مثلث باز,شبیه سازی متلب
هم اکنون فایل با موضوع پروژه ترانس مثلث مثلث آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.گزارش کار و فایل های شبیه سازی پروژه ی زیر:پروژه: با استفاده از اطلاعات ترانسفورمر Ta در سیمولینک یک ترانس سه فاز مثلث-مثلث مدلسازی کنید که به منبع 210 ولتی متصل بوده و سه بار تکفاز 310 واتی را تغذیه می کند.الف- جریان و ولتاژ فاز و خط را در اولیه و ثانویه رسم کنید. اختلاف فاز مابین جریان های فاز و خط و ولتاژهای فاز و خط را چگونه تحلیل می کنید.ب- یکی از بارها را به 540 وات تغییر دهید و دوباره قسمت الف را تکرار کنید. تغییرات حاصله را چگونه ارزیابی می کنید(هم برای جریان و هم ولتاژ).ج- بار 540 واتی را دوباره به 310 واتی تغییر دهید و یکی از ترانس ها را حذف کنید تا ترانس مثلث باز بدست آید. اکنون دوباره قسمت الف را تکرار کنید. میزان توان ورودی یا خروجی ترانس را در این حالت بیابید. تفاوت نسبت به اتصال مثلث کامل چگونه است.د- اتصال ثانویه ترانس را به ستاره تبدیل کنید و یکی از فازهای ثانویه را با امپدانس 1 اهم به زمین متصل کنید(خطای تکفاز به زمین) بارهای ترانس را همان 3 بار تکفاز 310 واتی بگیرید حال دامنه جریان های توالی + و – و صفر را رسم کنید و باهم مقایسه کنید.ه- اتصال ثانویه را به ستاره زمین شده تبدیل کنید و قسمت د را انجام دهید و نتایج را باهم مقایسه کنید.

گزارش کار و فایل های شبیه سازی پروژه ی زیر:پروژه: با استفاده از اطلاعات ترانسفورمر Ta در سیمولینک یک ترانس سه فاز مثلث-مثلث مدلسازی کنید که به منبع 210 ولتی متصل بوده و سه بار تکفاز 310 واتی را تغذیه می کند.الف- جریان و ولتاژ فاز و خط را در اولیه و ثانویه رسم کنید. اختلاف فاز مابین جریان های فاز و خط و ولتاژهای فاز و خط را چگونه تحلیل می کنید.ب- یکی از بارها را به 540 وات تغییر دهید و دوباره قسمت الف را تکرار کنید. تغییرات حاصله را چگونه ارزیابی می کنید(هم برای جریان و هم ولتاژ).ج- بار 540 واتی را دوباره به 310 واتی تغییر دهید و یکی از ترانس ها را حذف کنید تا ترانس مثلث باز بدست آید. اکنون دوباره قسمت الف را تکرار کنید. میزان توان ورودی یا خروجی ترانس را در این حالت بیابید. تفاوت نسبت به اتصال مثلث کامل چگونه است.د- اتصال ثانویه ترانس را به ستاره تبدیل کنید و یکی از فازهای ثانویه را با امپدانس 1 اهم به زمین متصل کنید(خطای تکفاز به زمین) بارهای ترانس را همان 3 بار تکفاز 310 واتی بگیرید حال دامنه جریان های توالی + و – و صفر را رسم کنید و باهم مقایسه کنید.ه- اتصال ثانویه را به ستاره زمین شده تبدیل کنید و قسمت د را انجام دهید و نتایج را باهم مقایسه کنید.


مطالب دیگر:
📎دانلود طرح توجیهی: تولید پنیر با طعم و عطر بهبود یافته📎دانلود طرح توجیهی: استفاده از گاز ازن در انبارهای نگهداری خرما📎دانلود طرح توجیهی: پرورش اردک مادر به ظرفيت 5000 قطعه در سال📎دانلود طرح توجیهی: تولید امگا 3📎دانلود طرح توجیهی: تولید اکسید کروم با ظرفيت 120 تن درسال📎دانلود طرح توجیهی: زراعت گیاهان علوفه ای به مساحت 400 هکتار📎دانلود طرح توجیهی: زراعت گیاهان علوفه ای به مساحت 300 هکتار📎دانلود طرح توجیهی: زراعت گیاهان علوفه ای به مساحت 200 هکتار📎دانلود طرح توجیهی: تولید اکسیژن طبی و صنعتی📎دانلود طرح توجیهی: تولید نایلون عریض کشاورزی📎دانلود طرح توجیهی: نیروگاه های گازی CHP📎دانلود طرح توجیهی: تولید نایلون عریض کشاورزی، نخ و طناب پلاستیکی📎دانلود طرح توجیهی: تولید نشاسته از گندم باظرفيت 600 تن در سال📎دانلود طرح توجیهی: نورد گرم نورد گرم دوازده هزار تني تولید تسمه فولادی📎دانلود طرح توجیهی: تولید نشاسته از سیب زمینی📎دانلود طرح توجیهی: تولید نساجي و پارچه بافي📎دانلود طرح توجیهی: تولید OCP یا کوپلیمرهای الفینی📎دانلود طرح توجیهی: تولید نانو رس📎دانلود طرح توجیهی: تولید نان ماشینی 1000 تن در سال📎دانلود طرح توجیهی: تولید نانو کامپوزیت📎دانلود طرح توجیهی: تولید نان فانتزی با ظرفيت 900 تن در سال📎دانلود طرح توجیهی: تولید نانو الیاف📎دانلود طرح توجیهی: تولید نان ساجی از آرد سبوسدار با ماندگاری طولانی مدت📎دانلود طرح توجیهی: تولید نـان فانتـــــزی با ظرفيت 500 تن در سال📎دانلود طرح توجیهی: تولید نـان فانتزی