دریافت(پاورپوینت قوانین مهم مثلثات در مثلث)

پاورپوینت قوانین مهم مثلثات در مثلث|31024481|cyj50675033|پاورپوینت,قوانین,مهم,مثلثات,در,مثلث,پاورپوینت قوانین مهم مثلثات در مثلث,پکیج پاورپوینت قوانین مهم مثلثات در مثلث ,پکیجپاورپوینت قوانین مهم مثلثات در مثلث ,پکیج پاورپوینت قوانین مهم مثلثات در مثلث,پاورپوینت قوانین مهم مثلثات در مثلث
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت قوانین مهم مثلثات در مثلث آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 19 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 19 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:مقدمه:

کلمـه مثلثـات (Tringonometry) از ترکیب دو واژه یونانیTringonon (مثلث) با معــــادل لاتین Triangle و نیز metron (اندازه) با معادل لاتین measure گرفته شده است. بنابراین در نگاه نخست در مثلثات به مطالعه مثلث ها و روابط بین اضــــلاع و زوایای آنان پرداخته می شود در این مقاله با توجـه به مباحث کتب درسی دوره دبیرستان و در طول محتوی آنها مطالبی ارائه می شود.
قوانین مهم مثلثاتی در مثلث ABC

الف) قانون سینوس ها:

کاربرد
حل مثلث در حالات (زض ز ـ ض ض ز)
مثال 1: اگر در یک مثلث اندازه های دو زاویه 45o,30o و ضلع بین آن دو زاویه برابر باشد اندازه های دو ضلع دیگر را بیابید.
حل:


مثال 2)
اگر در مثلث ABC:
باشد اندازه زاویه B را بیابید.

حل:

....


مطالب دیگر:
آموزش گام به گام شناوالیبالوالیبال -بسکتبالکوه نوردی و کوهستانانقباض عضلانيانواع دريبل کردن بسکتبالانواع طناب از نظر نوع كاربری در سنگنوردیانواع هورمون‌ها اهميت و تاثير ورزش در نشاط و موفقيتاهمیت ورزشاهميت ورزش در اسلام :اهمیت ورزش و نقش آن در اجتماعورزش و اهميت آن در روان درمانيایروبیك در یك نگاهایروبیك ورزشی به وسعت بدنaerobic چيست؟ایروبیک چیست؟بازاریابی در ورزش بانوان و چالش هابازی بیلیاردبازي‌هاي المپيکبازی های محلی بوشهرباورهای غلط در رژیم غذاییباورهاي غلط درباره ورزش بدنسازيبدمینتونتمرین، ترکیب بدن و کنترل وزن