دریافت(بررسی کاربرد مثلث در موسیقی)

بررسی کاربرد مثلث در موسیقی|30013257|cyj50675033|بررسی کاربرد مثلث در موسیقی
هم اکنون فایل با موضوع بررسی کاربرد مثلث در موسیقی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

کاربرد مثلث در موسیقی

مثلث از ابتدایی ترین اشکال هندسی بوده که انسانها در هنر از آن استفاده میکردند، بدون شک اولین نوع از انواع مثلث هم که در هنر از آن استفاده شده مثلث متساول الاضلاع بوده است. اهرام مصر نمونه بسیاری قدیمی (حدود 2800 سال پیش از میلاد) از کاربری مثلت در هنر معماری قدیم بوده است. نمونه های دیگر از استفاده از مثلث در هنر تمدن های قدیم را می تواند در کاشی کاری های دیواره معابد Pompeii در نپال نیز مشاهده کرد.

معروف است تالس (640 550 سال پیش از میلاد) که پدر ریاضیات، نجوم و فلسفه یونان باستان بوده از شاگردان خود می خواهد که به مصر سفر کنند تا از پیشرفت علوم در آن تمدن اطلاعات لازم را کسب کنند و فیثاغورث (Pythagoras) از اولین افرادی بوده که این دستور را می پذیرد و به مصر سفر میکند.

مطالب دیگر:
📒پاورپوینت کارگزار (ویژه ارائه کلاسی درس های مدیریت سرمایه گذاری و تصمیم گیری در مسائل مالی)📒تحقیق امضاي ديجيتالي📒تحقیق زبان های برنامه نویسی📒پاورپوینت معرفی شش بنای معروف معماری مصر📒پاورپوینت عایق ماندگار (ICF)📒پاورپوینت سازه های پارچه ای📒پاورپوینت بازار فرابورس در ایران📒پاورپوینت بورس کالا📒پاورپوینت بازار بورس نیویورک📒تحقیق نگاشت پايگاه داده به پايگاه داده تحليلي📒پاورپوینت خلاصه کتاب جامعه شناسي خانواده نعمت الله تقوي📒پاورپوینت نقش و تأثیر گنبد در معماری اسلامی📒پاورپوینت عناصر معماری همساز با اقلیم📒گزارش كارآموزی اجرای ساختمان بتنی📒گزارش کارآموزی احداث ساختمان مسکونی اسکلت بتنی📒تحقیق افزایش سرمایه در شرکت های سهامی📒تحقیق کاهش سرمایه در شرکت های سهامی📒تحقیق ماهیت حقوقی پذیره نویسی در حقوق ایران و انگلیس📒پاورپوینت تاریخچه کتابخانه📒پاورپوینت طراحی معماری 5 شهرک مسکونی📒پاورپوینت معماری روستای ثدین1📒پاورپوینت ضوابط و راهنمای طراحی شهری، طرح 5 معماری (شهرک مسکونی)📒پاورپوینت آرایه های معماری اسلامی📒پاورپوینت واحد همسایگی و مرکز محله📒پاورپوینت آموزش مفاهيم ديني و قرآني